Позиції 30-ї бригади “прощупував” горе-бойовик

Позиції 30-ї бригади “прощупував” горе-бойовик

30 оМБр Донбас ООС

Сьогодні вранці бійцями одного з підрозділів 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького було знешкоджено озброєного бойовика незаконних збройних формувань, який намагався приховано рухатися в бік позицій підрозділу.

Про це повідомляє прес-служба 30 бригади у Facebook

На голосове попередження українських бійців зупинитись та скласти зброю, горе-бойовик відкрив вогонь по нашим військовослужбовцям, які в свою чергу адекватно відповіли з рівнозначної зброї.

В ході нетривалої перестрілки непроханий гість отримав поранення. Розуміючи, що на допомогу своїх “таваріщєй” розраховувати поранений не може, а першу медичну допомогу надаватимуть як завжди лише “злі укропи”, він вирішив героїзувати себе та увіковічнити своє прізвище: засунув гранату під бронежилет у спробі підірвати всіх, хто буде поруч.

Автомат нападаючого бойовика
Загиблий бойовик

Та граната здетонувала раніше задуманого.

Проте, якби загиблий менше вірив своїм «політрукам» та російським пропагандистським ЗМІ про “кровожерливість бендерівців” і знав, що всім пораненим українська сторона ЗАЖДИ надає медичну допомогу, дотримуючись Женевських конвенцій (як це було 19 лютого на цьому ж напрямку, коли пораненому противнику було кваліфіковано надано першу медичну та відвезено до шпиталю), то поранений мав би усі шанси жити замість вкорочувати собі віку, – написала прес-служба на сторінці у Facebook

Нагадаємо, що 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького несе службу в районі Світлодарської дуги. На початку березня стало відомо про ліквідацію ворожої вогневої точки бійцями частини.

 

30 оМБр Донбас ООС