fbpx
Президент продав «Кузню на Рибальському»

Президент продав «Кузню на Рибальському»

Кузня на Рибальському ОПК Порошенко Суднобудування Україна

Інвестиційними фондами «Прайм Ессетс Кепітал» та «ВІК» був підписаний пакет документів про продаж приватного акціонерного товариства «Завод «Кузня на Рибальському».

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

Акціонерами «Прайм Ессетс Кепітал» є Президент України Петро Порошенко та Ігор Кононенко, та новим власником – компанією «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Продаж пакету акцій було попередньо схвалено Антимонопольним комітетом України. Угоду супроводжувала відома аудиторська компанія «Ernst & Young». Вартість проданих акцій є комерційною таємницею.

ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» засновано у Києві в 1862 році, як машинобудівний завод товариства «Донат, Липківський і К» (пізніше «Київський машинобудівний завод», завод «Ленінська кузня»). Зараз основна діяльність підприємства це суднобудування, виробництво озброєння та боєприпасів, машинобудування та ливарне виробництво.

Це профільне підприємство займається розробкою та виробництвом різноманітних зразків військово-промислового комплексу. Саме «Кузня на Рибальському» займалась виготовленням малих броньованих артилерійських катерів в рамках контракту з Міністерством оборони України від 2012 року.

Нещодавно тут були спущені на воду два десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК». Також «Кузня на Рибальському» займається розробкою ракетного катеру для Військово-морських Сил ЗС України.

Нагадаємо, що у вересні 2018 року прес-служба підприємства «Кузня на Рибальському» повідомила, що фонд Прайм ессетс кепітал, який управляє активами Петра Порошенка, досяг принципової угоди про продаж підприємства вітчизняному покупцеві.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Кузня на Рибальському ОПК Порошенко Суднобудування Україна