fbpx
Проблеми з системою GPS на Кіпрі

Проблеми з системою GPS на Кіпрі

Близький Схід РЕБ

На цьому тижні, кіпрські ЗМІ повідомили про проблеми, з якими стикаються системи електронного позиціонування в Східному Середземномор’ї, і які впливають на цивільну авіацію, повідомляє ant1iwo

За повідомленнями ЗМІ протягом останніх 3 діб почастішали повідомлення про проблеми пілотів пасажирських і приватних літаків з перериванням сигналу GPS або неправильної індикації положення судна.

Ці проблеми змусили цивільну авіаційну адміністрацію Кіпру до випуску попередження NOTAM, інформуючи командирів літаків про цю проблему та звернувши їхню увагу до підвищення безпеки польотів. Те саме було зроблено компетентними органами Туреччини.

“Ми рекомендували усім повітряним судам застосовувати інші способи навігації. Немає причин для занепокоєння безпекою польотів. Ми спостерігаємо ситуацію. Навігація здійснюється нормально” – пояснив офіцер ВПС Кіпру Персефони Пападопулу.

Такі проблеми можуть бути наслідком посилення інтенсивності бойових дій у Сирії, на це також вказує поява у повітряному просторі Сирії та поруч з нею літаків спеціального призначення ВПС США та ВКС РФ


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Близький Схід РЕБ