Продовження загострення кризи на Корейському півострові – Японія відрядила свій вертольотоносець.

Продовження загострення кризи на Корейському півострові – Японія відрядила свій вертольотоносець.

ВМС США КНДР Корейський півострів Міжнародні новини Південна Корея США Японія

Напруженість у відносинах між Пхеньяном і США не спадає вже кілька тижнів. КНДР продовжує пробні запуски балістичних ракет, що викликає невдоволення як сусідніх Південної Кореї і Японії, так і Сполучених Штатів.

Як відповідь Вашингтон направив до акваторії Корейського півострова ударну групу кораблів на чолі з авіаносецем “Карл Вінсон”.

29 квітня, американська ударна група бойових кораблів на чолі з авіаносцем Карлом Вінсоном увійшла в акваторію Японського моря, пройшовши через Цусімську протоку біля узбережжя префектури Нагасакі. Вчора стало відомо, що для охорони американських кораблів постачання, які супроводжують авіаносець Карл Вінсон в поході до Корейського півострова, Японія задіяла свій найбільший корабель морських сил – есмінець-вертольотоносець Ідзумо, – повідомляє японська преса. Він вийшов з бази ВМС США Йокосука, на південь від Токіо, в подальшому він повинен зустрітися з американським судном і супроводити його до острова Сікоку.

Вертольотоносець Ідзумо має на своєму борту 14 бойових, 7 протичовникових та 2 пошуково-рятувальних гвинтокрилів. Він став на озброєння Японії у 2013 році.

Що ж до напруження довкола Корейського півострова, то воно зростає – у минулу суботу КНДР знову здійснила тестовий запуск балістичної ракети, як повідомляють південокорейські військові пуск був невдалим.

Щодо реакції США на цей інцидент, президент Трамп сказав, що не хотів би обговорювати цю тему:

“Ми не повинні розповідати про те, що плануємо робити. Це як гра в шахи, і я не хочу, щоб було зрозуміло, що я замислив”.

Проте, він не відкидає військового вирішення північнокорейської проблеми.

 

ВМС США КНДР Корейський півострів Міжнародні новини Південна Корея США Японія