fbpx
Приватні виробники військової продукції України виходять на зовнішні ринки

Приватні виробники військової продукції України виходять на зовнішні ринки

Кабінет Міністрів ТОВ «Інтерпроінвест» ТОВ «Укрспецсистемс» Укрспецтехніка

На засіданні Кабінету Міністрів України було надано дозвіл на експорт власної продукції військового призначення кільком приватним підприємствам.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Зокрема право реалізовувати свою продукцію на зовнішніх ринках до 2024 року отримали «Інтерпроінвест», «Укрспецтехніка» та «Укрспецсістемс».

ТОВ «Інтерпроінвест» – розробник 5,45/7,62-мм штурмової гвинтівки (автомату) «Малюк», що є глибокою модернізацією автомату Калашникова за схемою булпап.

Прийнятий на озброєння Збройних Сил України у 2017 році, як спеціальний автомат «Вулкан».

На початку модернізація відбувалась за рахунок переробки автоматів Калашникова калібрами 5,45/7,62-мм під версію булпап, згодом виробник вийшов на виробництво з нуля.

ПАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» на сьогодні є одним з лідерів вітчизняної радіолокаційної індустрії.

Серед продукції компанії РЛС «Малахіт», комплекс розвідки та РЕБ «Джеб», радари міліметрового діапазону «Лис-2М», «Борсук», «Борсук-А», комплекс подавлення сигналів GPS та ГЛОНАСС «Анклав», контрбатарейна РЛС «Бісквіт-КБ».

ТОВ «Укрспецсістемс» займається розробкою та виробництвом БпЛА, коптерів, гіростабілізованих платформ, наземних станцій керування, серед її продукції БпЛА PD-1, який поставляється Збройним Силам України.

Кабінет Міністрів ТОВ «Інтерпроінвест» ТОВ «Укрспецсистемс» Укрспецтехніка