Призов офіцерів запасу розпочнеться у червні

Призов офіцерів запасу розпочнеться у червні

Генеральний штаб Міністерство оборони Офіцери запасу Призов

Призов на проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу може розпочатися вже у червні. Про це сьогодні, 29 травня, під час брифінгу заявив Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, відповідаючи на запитання місцевого порталу Гал-інфо.

На початку року ми вже повідомляли, що у Генеральному штабі розробили нову концепцію комплектації середньої командирської ланки у Збройних Силах України з призову офіцерів запасу терміном на 18 місяців осіб, що мають первинне офіцерське звання отримане на військових кафедрах і віком до 43 років:

На військову службу будуть призвані офіцери запасу, які закінчили військову кафедру, але не проходили військової служби….

Опубліковано mil.in.ua 5 січня 2017 р.

Сьогодні ж вже стало більш відомо про початок цього призову, на рахунок участі у бойових діях, то у Генеральному штабі кажуть про відправку у зону проведення АТО за власним бажанням, цю інформацію підтвердив і Львівський обласний військовий комісар:

«В зону проведення АТО вони будуть їхати за власним бажанням. За ними зберігається повний соцпакет, і через два роки служби вони повернуться на попередні місця праці. Люди повинні розуміти, що коли йшли навчатися на військову кафедру, то давали присягу офіцерів і повинні виконати свій обов’язок», – сказав Олександр Тіщенко.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Спочатку призовники викликані з запасу будуть проходити обов’язку підготовку у вищих військових навчальних закладах (тривалість – 3 місяці).

 

Доповнено 30 травня:

Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову службу офіцерів запасу

Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову службу офіцерів запасу – генерал-лейтенант Артур Артеменко…

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 30 травня 2017 р.

Генеральний штаб Міністерство оборони Офіцери запасу Призов