fbpx
Українська делегація відбула до Оману за моряками з судна “Аріана”

Українська делегація відбула до Оману за моряками з судна “Аріана”

КИЇВ, 5 січня.  За дорученням Президента України Віктора Ющенка делегація на чолі із заступником глави Секретаріату Президента Андрієм Гончаруком та головою Служби зовнішньої розвідки Миколою Маломужем відбула до Оманського порту Салала. Разом з делегацією спецрейсом українського літака повернуться на Батьківщину 24 наших моряки з судна “Аріана”. Про це  повідомили з прес-служби глави держави.

Звільнення українських моряків з піратського полону та їхнє повернення на Батьківщину стало можливим завдяки цілеспрямованій та системній роботі органів державної влади та іноземних партнерів.

“Боротьба з морським піратством є одним із пріоритетів діяльності Президента та відповідних державних установ. Глава держави особисто здійснює керівництво спецслужбами України у ході проведення операцій щодо визволення з полону та повернення на Батьківщину суден”, – наголосив А.Гончарук.

“На виконання доручення Президента відповідні органи влади завершують підготовку законопроектів та інших нормативних актів, які закладуть правову основу для приєднання України до військово-морської операції Євросоюзу “Аталанта” з протидії піратству біля узбережжя Сомалі”, – відзначив М. Маломуж.

 

 

 

УКРІНФОРМ