fbpx
Реформа харчування: Міністерство оборони оскаржило рішення суду

Реформа харчування: Міністерство оборони оскаржило рішення суду

ЗСУ Міністерство оборони Реформа Харчування

Міністерство оборони України оскаржило рішення Окружного адміністративного суду міста Києва (ОСАК) призупинити перехід військових частин на нову систему харчування за каталогом продуктів.

Про це під час брифінгу повідомив начальник відділу юридичного забезпечення матеріально-технічного постачання Юридичного департаменту Вадим Гордієнко.

Юридичною службою оборонного відомства вжито передбачених процесуальних законодавством заходів, направлених на захист інтересів Міноборони України та військовослужбовців Збройних Сил України.

На розгляд Окружного адміністративного суду внесено клопотання Міністерства оборони України про скасування зазначеного заходу забезпечення адміністративного позову.

Відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України, клопотання повинно бути розглянуте судом не пізніше п’яти днів з дня його надходження. Станом на сьогодні дату розгляду клопотання Міністерства оборони України поки не визначено.

– Якщо суд не задовольнить подане прохання, юридичною службою військового відомства буде вжито заходів щодо апеляційного оскарження ухвали Окружного адміністративного суду та захисту інтересів Міноборони у зазначеній судовій справі, – підкреслив Вадим Гордієнко, додавши, що підготовче засідання призначене на 13 серпня 2019 року в Окружному адміністративному суді міста Києва.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗСУ Міністерство оборони Реформа Харчування