fbpx
РНБО: ФСБ та ГУ ГШ ЗС Росії мають бути визнані терористичними організаціями

РНБО: ФСБ та ГУ ГШ ЗС Росії мають бути визнані терористичними організаціями

ГРУ Росії РНБО Російська агресія Турчинов ФСБ Росії

Федеральна служба безпеки та Головне управління Генерального штабу ЗС Росії повинні бути визнані терористичними організаціями, а Росія – державою, що розповсюджує тероризм у світі.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов

За його словами, 17 квітня на спільному брифінгу Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України «були наведені неспростовні докази участі ФСБ та ГУ ГШ ЗС Російської Федерації в організації терактів на території України».

Секретар РНБО України наголосив, що проти всіх осіб, причетних до організації та виконання терактів, відкрито кримінальні справи.

«Силовими структурами нашої держави викрито створену спецслужбами держави-агресора агентурну мережу, яка несе відповідальність за серії терактів на території України, підривів та вбивств, зокрема, співробітників СБУ та ГУР МО України, – сказав Секретар РНБО України. – Було затримано чинних співробітників спецслужб РФ, зізнання яких свідчать про цілеспрямовану організацію ФСБ та військовою розвідкою РФ терористичної діяльності на території нашої держави».

Окрім того, зазначені особи мають бути внесені як терористи до бази Інтерпола, та до санкційних списків, переконаний О.Турчинов.

«Аналогічні злочини спецслужб РФ було викрито і за межами нашої країни, – зокрема, використання бойових отруйних речовин на території Великої Британії тощо», – нагадав він.

Відповідно до отриманих доказів, наголосив О. Турчинов, відповідальність за організацію терору і диверсій на території України несуть директор ФСБ РФ генерал Олександр Бортніков, начальник департаменту контррозвідувальних операцій ФСБ генерал Дмитро Мінаєв, начальник ГУ ГШ ЗС РФ віце-адмірал Ігор Костюков.

«Усі ці злочинні діяння дають підстави визнати спецслужби РФ, зокрема, ФСБ та ГУ ГШ ЗС РФ, терористичними організаціями, а Росію – державою, що розповсюджує тероризм у світі», – підсумував О. Турчинов.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ГРУ Росії РНБО Російська агресія Турчинов ФСБ Росії