fbpx
Робота військових моряків на річці Дунай з пошуку та ліквідації морських мін

Робота військових моряків на річці Дунай з пошуку та ліквідації морських мін

ВМС Румунії ВМС України Морська охорона Флот

На річці Дунай українські та румунські військові моряки проводять пошук та утилізацію мін, що перебувають тут з часів Першої та Другої Світових Воєн, повідомляє прес-служба ВМС ЗС України.

Напередодні на ділянці з 106 по 100 кілометр спливли чотири міни французького виробництва, які були виготовлені у 1920 році та належали королівській Румунії. Всі ці знахідки були утилізовані, але за для убезпечення судноплавства спеціалісти проводять пошук інших мін, що також могли знаходитись на дні річки.

Спеціалісти припускають, що на дні може знаходитись затонула баржа з вантажем цих мін, корпус якої прогнив та небезпечний вантаж розпочав підійматись на поверхню.

Пошук місцезнаходження та знешкодження мін проводить пошукова група Військово-Морських Сил ЗС України спільно з Державною прикордонною службою України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та представниками Румунії.

Для виявлення та знищення мін у складі Військово-морських сил Збройних Сил України після анексії Криму лишився єдиний рейдовий мінний тральщик проекту 1258 – «Генічеськ» (U360), що призначений для виконання завдань протимінної оборони на рейдах і в пунктах базування ВМБ, в прибережних водах шляхом пошуку та виявлення морських якірних і донних мін, їх тралення та знищення.

Тральщик з заводським номером С-53 був закладений в елінгу Середньоневського суднобудівного заводу в Ленінграді. Спущений на воду 10 липня 1985 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС Румунії ВМС України Морська охорона Флот