fbpx
Росія спустила на воду перший серійний корвет (ФОТО)

Росія спустила на воду перший серійний корвет (ФОТО)

ВМФ Росії Корвети Суднобудування Флот

На санкт-петербурзькому суднобудівному заводі “Північна верф” відбулася церемонія спуску на воду першого серійного корвета проекту 20380 “Сообразітєльний”, повідомляє “Інтерфакс”. На церемонії був присутній командувач Балтійським флотом Росії віце-адмірал Віктор Чирков. Слід зазначити, що судна проекту 20380 є першими бойовими кораблями, побудованими в Росії під офіційним найменуванням класу “корвет”. Колись у радянському і російському ВМФ клас корветів окремо не виділявся.

Корвет, створений із застосуванням технології зниження помітності, був розроблений в центральному морському конструкторському бюро “Алмаз”. Закладка корабля була проведена на “Північній верфі” в 2003 році. Зараз на заводі в різній мірі готовності знаходяться інші кораблі проекту 20380 – “Совєршенний”, “Бойкій” і “Стойкій”.

Головний корабель проекту – “Стєрєгущій” – було закладено в грудні 2001 року, спущений на воду в лютому 2008 року і включений до складу ВМФ Росії у жовтні 2008 року. Корвети проекту 20380 призначені для ведення бойових дій в ближній морській зоні та ведення боротьби з надводними і підводними кораблями противника, а також для артилерійської підтримки морського десанту. Водотоннажність корветів проекту становить 2,2 тисячі тонн. Довжина корпусу корабля становить сто метрів, а ширина – 13 метрів.

Максимальна швидкість  складає 27 вузлів, дальність ходу – чотири тисячі миль. Корвет озброєний 100-міліметровими універсальними артилерійськими комплексами, зенітно-ракетними комплексами артилерійськими, надзвуковими ракетами, автоматичними артилерійськими установками. Авіагрупа корабля включає один вертоліт Ка-27ПЛ.

Раніше у ВМФ заявили, що потреба Росії в кораблях класу “корвет” складає близько 30 одиниць. Замовлення на корвети проекту 20380 припускає будівництво 20 таких кораблів.

Lenta.ru

Росія спустила на воду перший серійний корвет Росія спустила на воду перший серійний корвет Росія спустила на воду перший серійний корвет

Фото – http://www.militaryparitet.com/teletype/data/ic_teletype/7354/


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМФ Росії Корвети Суднобудування Флот