fbpx
Росія відбуксирувала захоплені кораблі в невідомому напрямку

Росія відбуксирувала захоплені кораблі в невідомому напрямку

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія

Захоплені Росією, в нейтральних водах Чорного моря, військові кораблі зникли з акваторії стоянки судів у Керчі де вони перебували.

Про це повідомляють «Крим.Реалії»

Малі броньовані артилерійські катери «Нікополь» (P176), «Бердянськ» (P175), та буксир «Яни Капу» (А947) зникли з акваторії причалу окупаційної військової частини російської Берегової охорони ФСБ Росії.

Напередодні журналісти Крим.Реалії сфотографували акваторію порту де перебували кораблі весь цей час та виявили відсутність катерів біля причальної стінки.

В цей же час буксир знаходився на місці, проте вже сьогодні, 25 червня, зранку «Яни Капу» (А947) не було виявлено на місці.


25 листопада 2018 року у Азовському морі прикордонники та співробітники ФСБ Росії вчинили силове захоплення із застосуванням зброї трьох українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів. Українські моряки отримали поранення. Із порушенням усіх норм міжнародного права

Росія звинуватила 24-х українських моряків у нібито незаконному перетині кордону Росії. Моряків помістили у СІЗО в Москві.

Захоплені катери Росія доправила в Керч, що в анексованому Криму.

ВМС України Керченська криза Крим Окупант Російська агресія Росія