fbpx
Розпочалось серійне виробництво комплексів активного захисту “Шершень” та “Заслон”

Розпочалось серійне виробництво комплексів активного захисту “Шершень” та “Заслон”

ASELSAN БЦКТ «Мікротек» ДАХК «Артем» КАЗ ОПК

У лютому 2018 року Міністр оборони Туреччини повідомив, що на танки національної армії будуть встановлювати активні системи захисту Pulat представленою компанією Aselsan:

https://youtu.be/vX0CMbG3khY

Принцип дії цього комплексу активного захисту був ідентичний вітчизняним “Заслон” та “Шершень”, саме тому деякі блогери озвучили припущення, що українська сторона продала ліцензію на їх виробництво Туреччині.

Але, як повідомив інформаційному агентству “Оборонно-промисловий кур’єр” директор Державного підприємства “Базовий центр критичних технологій “Мікротек” Сергій Швидкий, на даний момент комплекси активного захисту “Заслон” та “Шершень” знаходяться на заключній стадії запуску в серійне виробництво на потужностях ДАХК “Артем”. Там зараз відбувається налагодження технологічної лінії.

На ДАХК «Артем будуть збирати модулі, а вся електроніка вже буде встановлюватись на виробництві “Мікротеку”.

Як стало відомо під час міжнародної виставки “Зброя та безпека 2017” з турецькою компанією Aselsan був підписаний перший експортний контракт на поставку цих комплексів для Туреччини:

Там вони будуть встановлюватись на танки М60-А3 Sabra. Перші поставки, за інформацією директора “Мікротеку” мають відбутись наприкінці березня-початку квітня цього року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ASELSAN БЦКТ «Мікротек» ДАХК «Артем» КАЗ ОПК