Розпочались збори резервістів ВСП

Розпочались збори резервістів ВСП

Військові збори ВСП Резерв

На базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України розпочались планові збори з резервістами, повідомляє Народна Армія

Ці збори відбуваються за участю та контролем представників Збройних сил Литви та Канади.

— Наші іноземні партнери діляться власним досвідом проведення подібних заходів. Адже проведення зборів з військовослужбовцями у резерві це ціла низка різноманітних дій націлених на збереження військового кадрового потенціалу, — розповів головний старшина головного управління ВСП У ЗС України старший прапорщик Андрій Січкар.

В цьому році військові правоохоронці приділили особливу увагу агітації та роз’яснювальній роботі не лише з резервістами, а також з керівниками підприємств де працюють громадяни. Це призвело до того, що за викликом, до частини прийшли всі 100 відсотків солдат, сержантів та офіцерів резерву. На кожного з них було передбачено військове обмундирування потрібного розміру, укомплектований речовий мішок. Відразу по прибуттю було проведено всі розрахунки по необхідним грошовим виплатам, які передбачені в таких випадках.

За словами офіцерів управління Західного територіального управління Військової служби правопорядку у ЗС України подібні збори планується проводити регулярно. Вже створено і відпрацьовано всі необхідні складові — від речового до грошового забезпечення резервістів.

Військові збори ВСП Резерв