fbpx
Розпочалися державні випробування ракетного комплексу «Вільха»

Розпочалися державні випробування ракетного комплексу «Вільха»

Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування

Як повідомила прес-служба Ради національної безпеки та оборони, на півдні Одеської області розпочалися державні випробування ракетного комплексу «Вільха».

За словами Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, державні випробування «стали фіналізацією масштабного проекту українських вчених, конструкторів та виробничників».

«Завдяки зусиллям усіх, хто працював над цим проектом, ми отримали потужну ракетну зброю, яка за всіма показниками краща за російський аналог «Смерч», – сказав О.Турчинов.

Секретар РНБО України повідомив, що державні випробування проходитимуть у декілька етапів, під час яких замовником перевірятимуться на відповідність заданим параметрам усі тактико-технічні характеристики ракет. Він пояснив, що ракети запускатимуться в повному бойовому спорядженні. «Ураховуючи керованість ракет, для кожної з них буде визначено окремі цілі на різній дальності», – додав Секретар РНБО України.

О. Турчинов наголосив, що після завершення цих масштабних державних випробувань ракетні комплекси «Вільха» будуть взяті на озброєння, а український ОПК почне їх серійне виробництво.

З власних джерел Українського мілітарного порталу стало відомо, що пускова установка була помічена на Чорноморському полігоні Одеської військової академії ще у перших числах квітня.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування