fbpx
Розпочався курс JMTG-U для підрозділу ДШВ

Розпочався курс JMTG-U для підрозділу ДШВ

JMTG-U Десантно-штурмові війська (ДШВ) Міжнародний центр миротворчості та безпеки

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочалась чергова ротація підрозділу, що прибув на навчання в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U), до якої окрім українських входять військові інструктори ЗС США, Канади, Польщі, Литви, Швеції, Великобританії та Данії, повідомляє прес-служба центру на своїй сторінці у Facebook

Цього разу на вишкіл прибув підрозділ Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Командувач JMTG-U полковник ЗС США Деніс Діллі вже традиційно завершив свій виступ гаслом ‘’Слава Україні’’, виголошеним українською. У зверненні ж наголосив про солідарність в нашій боротьбі з агресором. Командувач JMTG-U констатував: ‘’Ми з партнерами по JMTG-U не лише ділимося знаннями з українцями, але і багато переймаємо від вас. Ваше прагнення здолати агресора варте поваги’’.

Нагадаємо, що наприкінці березня завершився курс JMTG-U для 14 механізованої бригади тривалістю 55 діб.

Підготовка підрозділів ЗС України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U) розпочалась 2015 року. Окрім інструкторів зі ЗС США, участь у підготовці українських військовослужбовців також беруть військові фахівці з Канади, Великобританії, Данії, Литви та Польщі.

2016 року українців тренували військові інструктори 76-ої піхотної бригади армії США зі штату Каліфорнія разом з інструкторами інших країн, а в 2017 році командування штабом місії перебрала бойова група 45-ої піхотної бригади Національної гвардії США (штат Оклахома).

В рамках міжнародної програми армії США, спрямованої на підготовку українських солдатів до бойових дій, за одну ротацію, в залежності від завдань, на Львівщині перебуває від 330 до 500 американських військовослужбовців зі штату Оклахома.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


JMTG-U Десантно-штурмові війська (ДШВ) Міжнародний центр миротворчості та безпеки