fbpx
РСЗВ “Верба”: серійне виробництво розпочато

РСЗВ “Верба”: серійне виробництво розпочато

«Верба» «Шепетівський ремзавод» Закупівлі ЗСУ ОПК РСЗВ

Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод”, розпочинає серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню “Верба”

Про це повідомляє прес-служба Державного концерну “Укроборонпром”

Цього року у Збройних Силах України будуть сформовані перші штатні підрозділи озброєні реактивною системою залпового вогню “Верба”

РСЗВ “Верба” була розроблена ДП “Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова”. Цифрові системи “Верби” дозволяють екіпажу керувати вогнем, вести прицілювання та навіть перезаряджання в автоматичному режимі з кабіни. Боєкомплект цієї РСЗВ складається з 40 122-мм реактивних снарядів, які здатні знищувати цілі на відстані до 40 км.

Перезарядка повного пакету РСЗВ “Верба” займає близько 10 хвилин.

Використання цифрових систем управління вогнем дозволило у рази скоротити час для відкриття вогню, а завдяки новій системі стабілізації платформи, вдалось значно підвищити точність.

Окрім того, на “Вербу” встановлені сучасні системи цифрового зв‘язку для захищеної передачі інформації. У поєднанні із високопрохідним шасі від “КрАЗ”, це забезпечує високу бойову ефективність та мобільність “Верби” на полі бою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Верба» «Шепетівський ремзавод» Закупівлі ЗСУ ОПК РСЗВ