fbpx
Рятувальники здійснили нічні стрибки

Рятувальники здійснили нічні стрибки

10 МАБр 25 БрТрА Іл-76

Військовослужбовці рятувальної парашутно-десантної групи морського авіаційного з’єднання вперше виконали стрибки з парашутом з літака ІЛ-76 за нічних умов.

Про це повідомляє “Флот України”

Практичні тренування проводились на базі бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується поблизу Мелітополя.

За словами начальника пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби (ПР і ПДС) бригади майора Геннадія Ковтуна, рятувальники вже неодноразово виконували стрибки вночі з різних літальних апаратів. Але з ІЛ-76 стрибали лише вдень. Цього разу вони скористалися можливістю і відпрацювали десантування з великого транспортного літака вночі.

— Стрибки за умов обмеженої видимості ми зазвичай здійснюємо з АН-26, з точки зору парашутно-десантної підготовки, принципової різниці між стрибками немає, однак відчуття інші. Я думаю, спеціалісти мене зрозуміють, — підкреслив майор Геннадій Ковтун.

— На швидкості літака у 320 кілометрів на годину групі з трьох військовослужбовців було відведено чотири секунди на десантування, адже майданчик, визначений для приземлення, невеликого розміру.

— Стрибки з парашутом вночі, як правило, здійснюють досвідчені спеціалісти. Парашутист повинен чітко знати розташування засобів управління парашутом, не покладатися на зір, діяти інстинктивно.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

10 МАБр 25 БрТрА Іл-76