fbpx
Завершено випробування БЛА S-100 Camcopter

Завершено випробування БЛА S-100 Camcopter

ОПК

Австрійська компанія “Шибелл” оголосила про успішне завершення випробувань безпілотного літального апарата (БЛА) S-100 “Камкоптер” Генеральною дирекцією по озброєнню (DGA) МО Франції.

У грудні 2009 року “Шибел” підписала з DGA контракт про оренду БЛА S-100 “Камкоптер”, метою якого було проведення всебічних випробувань апарата для оцінки переваг використання БЛА вертолітного типу перед безпілотними системами зі звичайним зльотом і посадкою. У рамках угоди БЛА S-100 виконав більш 50 польотів у різних умовах, загальна тривалість яких склала 150 годин.

У ході випробувань, які проводилися як на території Франції, так в умовах пустелі (держава не називається), були підтверджені високі ТТХ апарата в складних метеоумовах і при високій температурі.

Заключні випробування відбулися на території Франції на острові Іль дю Левант, де БЛА продемонстрував можливість його використання для виконання завдань розвідки в прибережних районах і виявлення малорозмірних катерів. Загальний наліт БЛА S-100 на заключному етапі випробувань склав 20 годин. Раніше апарат довів можливість його використання для підтримки операцій військових у населених пунктах.

Основним корисним навантаженням, установлена на дослідному зразку БЛА в ході проведення випробувань, стала розроблена “Талес оптронікс” електронно-оптична система “Эйджил-2” (Agile-2).

У цей час “Шибел”, яка об’єдналася в консорціум з компаніями “Талес аероспейс”, “Талес оптронік” і DCNS, готує відповідь на випущений DGA запит на придбання в 2011 році БЛА з вертикальним зльотом і посадкою для фрегатів класу “Лафайет”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ОПК