fbpx
СБУ нарешіт помітило, що у правоохоронних органах торгують посадами

СБУ нарешіт помітило, що у правоохоронних органах торгують посадами

СБУ Україна

Від сьогодні Служба безпеки України проводить спецоперацію з наведення правопорядку в лавах правоохоронців. Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, про це заявив сьогодні в Одесі голова Служби безпеки України Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО. За його словами, спецоперація починається з Одеського регіону і проводиться не тільки в СБУ, але й інших правоохоронних органах.

“Я хочу, щоб нас почули і бізнесмени, і громадяни, які мають відношення до зовнішньої торгівлі, до операцій, пов’язаних з митницею. Ми просимо всіх не платити хабара і допомогти нам навести порядок, передусім, серед правоохоронців і працівників митниці. Спецоперація, що розпочалась сьогодні, буде продовжуватися досить довго і торкнеться не тільки СБУ, але і всіх правоохоронних органів, де дійшло до того, що торгують посадами. У нас є серйозні свідчення від людей, які зможуть нам допомогти викорінити ці явища, в тому числі, це стосується високих посадових осіб в правоохоронних органах”, – підкреслив В. НАЛИВАЙЧЕНКО.

Він також зауважив, що другий пріоритетний напрям у діяльності СБУ – робота зі зверненнями громадян. Як зазначив голова СБУ, за рішенням Президента України на це переорієнтовано всі підрозділи Служби безпеки на місцевому, районному рівнях.

“Передусім, це стосується корупції. Там, де ми маємо районні, міські відділи, впроваджено особистий прийом громадян офіцерами з центру, які будуть працювати зі зверненнями громадян відносно корупції в сільраді, адміністраціях – до обласної адміністрації включно. Ми просимо громадян звертатися до нас, повірити нам…. Ми проконтролюємо кожну заяву, що стосується корупції”, – наголосив В. НАЛИВАЙЧЕНКО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


СБУ Україна