fbpx
Сергій Згурець: Таїланд разом з прийнятою напередодні партією отримав понад 30 БМ “Оплот”

Сергій Згурець: Таїланд разом з прийнятою напередодні партією отримав понад 30 БМ “Оплот”

Завод ім. Малишева ОПК Сергій Згурець Таїланд Танк «Оплот»

Військовий експерт Сергій Згурець прокоментував та відкрив деякі деталі на своїй сторінці у Facebook по ситуації з виробництвом танків БМ “Оплот” для Таїланду після відвідин ДП “Завод ім. Малишева”.

Згідно з опублікованою інформацією загалом Таїланд вже прийняв більше 30 машин, також на заводі вже готово 6 танків для передачі замовнику і чекають на приймальну комісію:

Щойно повернувся з Харкова, де ДП ім. Малишева спринтерськими темпами будує танки “Оплот” для Таїланду. Нова виготовлена бронепартія прийнята замовником. Загалом з цією партією, що чекає на відправку морем, “оплотівський” арсенал Таїланду нараховуватиме понад тридцять танків. Наступних шість машин також вже готові і чекають на приймаючих з Таїланду.

На опублікованому ним відео показане виробниче приміщення де відбувається збирання бойових машин, на ньому у різній ступені готовності знаходиться близько десяти танків:

Раніше у мережі з’явилась фотографія головного редактора Національний промисловий портал Павла Волошина  зі зварювання 49 корпусу “Оплоту” для Таїланду:

Як пізніше пояснили – на підприємстві перший зразок, що залишається на заводі нумерується як “0”(власність заводу), “1” – презентаційна.

Сергій Згурець також повідомив, що Таїланд розглядає можливість підписати новий контракт на поставку “Оплотів”, щоправда про кількість можливих машин не повідомляється.

Нагадаємо, що Таїланд підписав контракт з Україною на поставку 49 танків БМ “Оплот” до кінця 2017 року, як не одноразово наголошував виконавець від нашої країни ДК “Укроборонпром” – ці машини будуть поставлені у зазначений термін. Перед цим українське підприємство Київський бронетанковий завод успішно виконав контракт на поставку кількох сотень різних модернізацій БТР-3 для Таїланду.

Зацікавленістю БМ “Оплот” нещодавно казав посол Пакистану, тоді він сказав, що готується підписання контракту між країнами на закупівлю близько сотні цих танків.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Завод ім. Малишева ОПК Сергій Згурець Таїланд Танк «Оплот»