fbpx
Що там у Сирії – хроніка подій за 16 липня

Що там у Сирії – хроніка подій за 16 липня

Близький Схід Міжнародні новини Сирія

Ідліб-Алеппо: Латакія. База Хмеймім – знов атака дронами. Про масштабність та результати без подробиць. Місцеві відмічали роботу засобів ППО. По звітам московитів – всіх «пазбівалі».

Ізраїль завдав новий удар. Ізраїльські ВПС вже традиційно вразили військові об’єкти асада де дислокувалися іранськи сили. На цей раз під удар потрапили позиції на авіабазі Аль-Найраб поблизу Міжнародного аеропорту Алеппо. Кажуть там був іранський центр. Прилетіло близько 10 ракет. За попередніми даними загинули 22 особи, у тому числі 9 іранців, решта асадити.

САА артилерія обстріляла місто Латамна і село Тал-аль-Сахр на півночі від Хами.

Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Гелікоптери сирійської армії бомбардують фугасними снарядами позиції повстанців на околиці пагорба Аль-Харра. Підрозділи САА обстріляли з артилерії і нанесли авіаудари по пагорбу Тель-Машарах і пагорбу Аль-Харра. Станом на зараз пагорб Аль-Харра після штурму – нічийний. ВСА начебто покинули позиції, але асадити ще на них не зайшли. Пагорб Аль-Хара є стратегічно важливою висотою, з нього відкривається вид на величезний ділянку прикордонної зони.

Авіація русні завдала 4 удари по місту Набах Аль-Сакхр в Ель-Кунейтрі. В результаті авіаударів по місту Акраба, загинули три мирних жителя, є постраждалі.

Сирійська армія сьогодні захопила Умм аль-Аввай, Аль-Харра, Талль-аль-Харра, Талль-аль-Амар, Сабсаба і Тайха у повстанських сил в південній Сирії.

Бойовики ІДІЛ опублікували фото з захопленого раніше у повстанців міста Хайт.

В провінцію Ідліб з Дари прибула перша група з 430 переміщених людей, у тому числі 77 жінок і 140 дітей

Ісламська держава (ISIS): Сили коаліції ведуть запекле бомбардування по Хаджину, Демократичні сили Сирії увійшли в місто. Штурм триває.

Ісламській державі вдалося після запеклих боїв відновити контроль над нафтовими свердловинами в селі Бадія аль-Шаркі та на схід від села Хрейкі в північному передмісті Дейр Ез-Зор.

Далі буде…

Близький Схід Міжнародні новини Сирія