fbpx
Що там у Сирії – хроніка подій за 18 липня

Що там у Сирії – хроніка подій за 18 липня

Близький Схід Світ Сирія

Д.Трамп опублікував в своєму Твіттері: «Хоча зустріч НАТО в Брюсселі була визнаним тріумфом, а країни-члени більш швидкими темпами покладають мільярди доларів, зустріч з росією може виявитись у довгостроковій перспективі ще більшим успіхом. Багато позитивних речей вийде з цієї зустрічі». Цікаво яких?

Брехня для кремля – то їх сутність. Навіть в дрібницях. На території Туреччини виявили залишки ракети S-200, яка була випущена сирійськими ППО в період ізраїльських атака поруч з авіабазою в Алеппо. Проходить півдня і виявляється, що це вже американська ракета і не в Туреччині, а в сирійській пустелі Ас-Сувейда.

Цікава інфо-графіка про контроль сирійських земель.

Сьогодні на Голанах навпроти сирійського Кунейтра лунала тривога. Був оголошений червоний ступень. Хоча з годом Ізраїль визнав її хибною, можемо рахувати її як навчально-тренувальну.

Генерал-майор США Джаррар з офіцерами відвідали цивільну адміністрацію в місті Манбідж, щоб дізнатися про останні події, як політичні, так і військові.

Ідліб-Алеппо: В н.п. Фуа і Кефраї приїхали автобуси і машини швидкої допомоги, щоб евакуювати урядових солдатів і проурядових бойовиків, переважно іранців.Бійці ХТШ перевіряють автобуси.

Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Хізбалла хизується захопленими пагорбами на заході Дараа, особисто Тель Харра та ілюструє його значимість. Тель Харра є домінуючою висотою.

Біля та по місту Нава наносяться потужні авіа удари, дуже близько від місця, де люди ховаються в наметах біля прикордонного паркану. Сирійська авіація, за підтримки рашки, проводить дуже інтенсивне та невибіркове бомбардування. (в т.ч. на головному фото). Що найменше 15 людей загинули під час цієї різанини.

Ісламська держава (ISIS): Демократичні сили Сирії повністю захопили контроль над селами Умм-Хабру, Анад, Дахамад, Аль-Джарджар, Аль-Хаба, Абу Ахмад і аль-Афра після виходу бойовиків ІДІЛ.

Далі буде…


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Близький Схід Світ Сирія