Що там у Сирії – хроніка подій за 2 липня

Що там у Сирії – хроніка подій за 2 липня

Близький Схід Міжнародні новини Сирія

Хочу почати цей пост не традиційно, хоча тут і про Сирію і про зраду і про нашого ворога. Не зважаючи що по тематиці цей абзац треба було віднести до пункту : ВЕЛИКА БИТВА, я виніс його наверх.

Так ось, вчора гівно-раша-військові-ЗМІ поширили новину про нібито напад бійців опозиції на центр типу примирення під головуванням московії в Дараа. Там типу когось побили, когось викрали, жодна свино-собака не постраждала. Виклали навіть відео, цього дійства. Відео чесно кажучи не переконало. Тому я не став про це писати, чекав підтвердження з інших джерел. І воно надійшло з відміткою – фейк. І гівно-раша-військові-ЗМІ тут же переключилися на іншу брехню, забувши про попередню.
Ще одна така сама хвиля сирійської «зради» постійно роздмухується по питанню масової здачі опозицією своїх поселень під асада. І знов спростування від опозиції. А гівно-раша-військові-ЗМІ анонсують іншу подію, потім вона не стається, або стається не там та не та, і знов крокуємо по новому колу.

Останнім з цієї купи свіжого інформ-лайна від московії хочу зазначити нібито вивід військ з Сирії. Як на мене це лише крупна ротація, яку не можна було приховати під щось інше, плюс геополітичні зиски. Згідно повідомлень з провінції Дараа, і крім іншого з міста Даель відмічається значна присутність свино-собачих військ.Значна, це означає що вони скрізь. Це добре задокументовано на фото та відео.
Тому, шановні читачі, читаючи про Сирію думайте про Україну, щоб нам не підсунули такого ж інформ-лайна.

Дрони-камікадзе другу ніч поспіль атакують авіабазу московитів Хмеймим, повідомляють, що їхні ППО всіх збили. Кажуть, що дронів було два. Що було насправді дізнаємося з годом.

Делегація високого рівня від Міжнародних Коаліційних Сил та Американського Конгресу сьогодні відвідала місто Мандбідж. Сенатори США Ліндсі Грем і Жанна Шахен зустрілися з представниками військової і цивільної ради. Сенатор Ліндсей Грем до Абу Адель (глава МЗС): “Я скажу Президенту Трампу, що важливо, щоб ми залишилися тут, щоб допомогти вам”.

В Ірані поки тривають протести. The Associated Press повідомляє: принаймні 11 людей, в основному іранська поліція, були поранені, коли сили безпеки КСІР зіткнулися з протестуючими по причині нестачі води на півдні Ірану. Про кількість постраждалих протестувальників не повідомляється, хоча на опублікованому аматорському відео видно, що КСІР палило на ураження.

Ідліб-Алеппо: Асадити з артилерії та літаками атакують місто Мурак на півночі Хами. Спостережний пост військових Туреччини знаходиться за 2 км поруч.

Дараа-Ас-Сувейда: ВЕЛИКА БИТВА: Представник Управління Верховного комісара у справах біженців: кількість переміщених сирійців через бомбардування в південно-західній Сирії становить близько 270 тис. осіб.

Повідомляють, що кількість втрат які зазнають асадити та їх проксі значно зросла за останні кілька днів. За вчора повстанцям вдалося знешкодити навіть двох генералів САА.


Місто Тафас на заході Дараа вчора ввечері дуже сильно бомбардувався і йшли жорстокі сутички, на його околицях, особливо з бригадою Абу Фадделя Аббаса (республіканської гвардії САА). Штурм триває. Очевидно, опозиційні бійці потроху оговтуються від першого шоку та монтують систему оборони. Там же, під н.п. Кхірбат Ат Тір знищено БМП сирійської армії,

а під Тафасом – 2 танки асадитів.
По обіді прес-центр опозиційних сил повідомив, що штурм САА був відбитий, половина ворожої техніки, що брала участь в нападі, пошкоджено, поновилися артилерійські обстріли та авіа-удари.

Ісламська держава (ISIS): З 25 червня по 1 липня літаки міжнародної коаліції провели 29 рейдів проти ісламістів – 20 в Сирії та 9 в Іраку.

Ну й звісно ж, вже неодноразово знищені іділівці, вкотре скоїли напад на позиції мінометного та артилерійського підрозділів асадитів на околиці села Хамдан в передмістях Дейр Ез-Зор.

Далі буде…

Близький Схід Міжнародні новини Сирія