fbpx
Що там у Сирії – хроніка подій за 25 липня

Що там у Сирії – хроніка подій за 25 липня

Близький Схід Світ Сирія

Ідліб-Алеппо: У відповідь на напади терористів, контррозвідка опозиційної «Хайят Тахрір аш-Шам» провела операції по знешкодженню декількох осередків ІДІЛ на північному заході Ідлібу. Була знищена база іділівців під назвою “Bara Shishani” біля Гіср Шгур. Командир цієї бази Абу Саїда Шишані (з Чечні) страчений. Інший Абу Аїси Сахілі та зброя з вибухівкою захоплені. Також знайдені – 10 російських рублів та гроші “ісламської держави”.Сирійська армія обстрілює Кафр Набудах на півночі Хами.

Дараа: ВЕЛИКА БИТВА: Бойовики ІД знайшли тіло сирійського пілота полковника Омрана Марі, чий літак був збитий Ізраїлем.

Бригада Аль-Кудс знищила позицію ЗУ-23-2 ісламістів з ATGM на фронті Джалаяна. Та після великого штурму взяла під контроль над н.п. Джалаян. Іділівці повідомляють про десятки загиблих та поранених асадитах. Дуже напружені сутички та бомбардування тривають.

З заходу сирійська арабська армія захопила Аль-Басса аль-Гарбі, Сайду, Аль-Нуаймі та Садджінжар або Руккада.

Ісламська держава (ISIS): Знов русліки дещо збрехали – Режим розпочав наступ 7 тижнів тому в пустелі Ас-Сувейда. Після чого оголосили про «аканчатєльную» перемогу над ІДІЛ та перекинули значну кількість військ для атаки в Дараа, а русня типу повернулася до себе в залісся. І ось, внізапна, сьогодні серія з двох вибухів в різних районах міста Ас-Сувейда забирають життя більш як 50 людей, ще 70 отримали поранення. Бойовики ісламської держави атакували сили САА на північному сході міста та захопили села Шабкі, Шурахі та Тал Басір. За декілька годин терористи покинули населенні пункти. Всього постраждалих цивільних за ці атаки 180 (100 загиблих). У асада не менше 22 – «200», у ІДІЛ – 15. Ісламська держава взяла на себе відповідальність за скоєне.

На півночі провінції Дейр Ез-Зор іранські найманці також зайнялися «боротьбою» з ІДІЛ. цивільним особам у н.п. Бадія. Та заарештували водіїв цих машин. Їхня доля невідома. Також було заарештовано близько 150 сімей, переважно переміщених з Іраку в райони Бадіа Фліт і сільські райони Дхахра Алалуні.

Після атаки групи невідомих будівлі штабу СДС у місті Машех у східних сільських районах Дер Ез-Зор. Бійці провели серію арештів багатьох місцевих жителів у місті Харіджі за причетність до ІДІЛ.

А на сході країни Сирійські демократичні сили за останню добу просунулися на 35 километров (21, 7 миля) по території, що контролювалася ісламською державою та
захопили Аль-Ісмаїл, Аль-Акру, Бір Мазаль, Бір Дахамад, Аль-Джарджарі, Аль-Холуні, Аль-Буджарі, Абуд-ель-Джадан, аль-Хінзір, Бір Зукум, Бір Умм-Гурба, Карат аль- Мутаб, Умм аль-Рус, Сабхат аль-Сахіл і Кишам.
Далі буде…

Близький Схід Світ Сирія