fbpx
Що відомо про полонених бійців 8 полку

Що відомо про полонених бійців 8 полку

8 полк Луганськ Полон ССО

Російські пропагандистські ЗМІ оприлюднили ряд відео з полоненими українськими бійцями. Прикметно, що на обличчі полонених видно сліди побоїв. На одному з них українский військовий представляється Сергієм Олександровичем Іванчуком. Він каже, що є начальником інженерної служби 8 полку спецпризначення ССО. Про такого офіцера є стаття у Вікіпедії. Щоправда там він значиться ще капітаном.

Про нього є згадка, як про нагородженого в липні 2014 орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня на сайті видання Народна армія. А на Покрову минулого року він згідно з Указом Президента отримав Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

 

Він стверджує, що їхня група діяла на окупованій території і виконувала задачі які ставили СБУ і ССО. Зокрема, вони, ніби, мали захопити в полон і доставити на контрольовану територію бойовика Багіяна “Баггі”. Іншим завданням стало знищення “Начальника управління Народної міліції ЛНР” Анащенка (позивний – Спеціаліст). Для цього групі під виглядом будівельних матеріалів переслали радіокеровану вибухівку “Ліза”. Її, наче б то, і особисто заклав під автомобіль Анащенка Сергій Іванчук. Він розмістив вибухівку на магніті під місце водія. А наступного ранку привів у дію.

На іншому відео український військовий представляється як Дєєв Іван Анатолійович, теж військовослужбовець 8 полку. Він розповідає, що входив до ДРГ з 7 чоловік. Влітку 2016 року він з іншими ніби то заїхав на окуповану територію Луганської області. Першим завданням групи було знищення електростанції біля Свердлівки, яке вони ніби то успішно виконали. Дєєв повторює історію, яку розповів Іванчук про те, як вони заклали вибуховий пристрій під “лендкрузер” Анащенка. Дєєв каже, що він отримав наказ надіслати відеодокази кураторам з СБУ. Тому він зняв на телефон палаючий позашляховик Анащенка.

Також пропагандисти окупантів виклали відео з ніби то обшуками схрону та квартири української групи. Там демонструють вибухівку та зброю.

Звертаємо увагу, що всі ці покази українські бійці дали явно після застосування до них тортур. Відтак, достовірність сказаного може бути сумнівною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


8 полк Луганськ Полон ССО