fbpx
Шо там в Сирії?

Шо там в Сирії?

Близький Схід Сирія

Турецька армійська делегація в Морекє, Лахаї та Хан Шейхун продовжує працювати на пунктах спостереження за припиненням вогню між різними групами бойовиків в Ідлібі.

Конвой військової техніки СДС та коаліції з підкріпленням прибули до заводу “Коноко” в Дейр Ез Зор. Це там де вагнерівців пошматували)

Військові злочини росії: Урядові сили здійснили артилерійський обстріл н.п Латамина і прилеглі райони в Північній Хамі, а місто Кафр Зіта постраждала внаслідок атаки вкс русні запальними боєприпасами, вчора ввечері. Також під обстріл потрапила початкова школа Ісмаїл Лата в селі Бара в Ідлібі.

За повідомленнями ізраїльських ЗМІ – уряд асада розміщує танки і артилерію в буферній демілітаризованій зоні з Ізраїлем. Чи надовго?

Так і не досягнувши домовленостей про евакуацію з бійцями опозиції що облаштувалися в м. Дума на сході Дамаску, “самиє духовниє” почали атакувати місто з повітря. Здійснено за сьогодні більше 8 ударів. Затишшя до цього тривало майже 10 днів.

Сьогодні по обіді надійшло повідомлення про підрив саморобної бомби в Дамаску. Район Барзе. Спрацювала вибухівка в автомобілі поруч з мечеттю Хансаа. Напад був спрямований на людей які виходили після п’ятничної молитви. Попередньо- двоє загинуло та шість поранено. Поки що відповідальність за теракт ніхто на себе не взяв.

Щоб не забували хто такий батько лука: керуючий справами президента Сирії Мансур Аззам здійснив поїздку до Мінську де зустрівся з президентом Республіки Білорусь О.Лукашенко (хай йому грець).


Далі буде…

Близький Схід Сирія