fbpx
Шведські експерти “знайшли” в Грузії 12 українських “Оплотів”

Шведські експерти “знайшли” в Грузії 12 українських “Оплотів”

SIPRI Грузія

На озброєнні ЗС Грузії є 12 новітніх українських танків Т-84 «Оплот». Вони були закуплені в минулому році. Такі дані наводяться в реєстрі звичайних озброєнь за 2009 рік, який складений Стокгольмським інститутом дослідження проблем миру (СІПРІ). Згідно з цими даними, Грузія також придбала в 2009 році в Україні 20 модернізованих танків другого покоління Т-72М1.

Крім того, відзначена закупівля в Туреччині 70 бронетранспортерів «Ejder». СІПРІ – незалежний міжнародний інститут дослідження проблем світу і конфліктів, перш за все – питань контролю над озброєннями та роззброєння. Організація утворена в 1966 році і фінансується за рахунок грантів уряду Швеції, які затверджуються шведським парламентом. Правління та співробітники інституту є міжнародними.

Грузія-онлайн

Від редакції: наявність у Грузії танків “Оплот” є малоймовірною з огляду на те, що їх серійне виробництво лише налагоджується в Харкові, а подібна дезінформація світової громадськості є наслідком безвідповідальних заяв депутата ВР від Партії регіонів Валерія Коновалюка.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


SIPRI Грузія