fbpx
Sikorsky почав виробництво експортної версії військового гелікоптера S-70

Sikorsky почав виробництво експортної версії військового гелікоптера S-70

Sikorsky UH-60M Black Hawk Авіабудування Авіація Гелікоптери Європа Польща Світ Сусіди

Американська компанія Sikorsky Aircraft практично цілком завершила збирання першої експортної версії військового гелікоптера S-70i Black Hawk, повідомляє Defpro.

Збирання гелікоптера, що почалося в серпні 2009 року, здійснюється на заводі PLZ Mielec у Польщі. Замовник S-70i не уточнюється.

Sikorsky планує збільшити свою присутність на міжнародному ринку військових гелікоптерів саме за рахунок S-70itm. Більшість деталей гелікоптера будуть вироблятися на заводах компанії в США, а остаточне збирання – у Польщі, звідки замовники і будуть отримувати вже готову техніку.

Згідно даних Sikorsky, новий гелікоптер складе конкуренцію іншим машинам на ринку  цінового сегменту гелікоптерів з вантажопідйомністю 6-8 тонн, але може приймати на борт до десяти тонн вантажів.

S-70itm збудований на базі військово-транспортного гелікоптера UH-60 Black Hawk армії США. Він здатен розвивати швидкість до 295 кілометрів у годину й здійснювати перельоти на відстань 2,2 тисячі кілометрів.

На Black Hawk може бути встановлено два кулемети калібру 7,62 міліметра або два кулемети з обертовим блоком стовбурів калібру 5,56 міліметра. Крім того, на пілони можуть бути підвішені пускові установки для 70- міліметрових ракет Hydra 70 або ракети AGM-114 Hellfire.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Sikorsky UH-60M Black Hawk Авіабудування Авіація Гелікоптери Європа Польща Світ Сусіди