fbpx
Азербайджан займеться виробництвом комплексів “Скіф” і “Бар’єр”

Азербайджан займеться виробництвом комплексів “Скіф” і “Бар’єр”

ЗРК «Оса-АКМ»

Азербайджан займеться спільним з Україною виробництвом протитанкових ракетних комплексів “Скіф” і “Бар’єр”. Про це, як повідомляє агентство АПА, заявив міністр військової промисловості Явер Джамаль. Угода про спільне виробництво на території Азербайджану планується найближчим часом підписати з українським конструкторським бюро “Луч”.

За словами Джамалова, спочатку велися переговори про створення спільного виробництва з південноафриканської компанією Denel, однак пропозиції цієї фірми не влаштували азербайджанську сторону. У підсумку були розпочаті переговори з “Луч”. За оцінкою азербайджанських військових, одним з достоїнств українських комплексів є можливість установки ракет на вертольоти і сухопутну техніку.

Наведення ПТРК “Скіф” здійснює по лазерному променю з автоматичним супроводом цілі. Комплекс також комплектується тепловізором, який дозволяє застосовувати його в нічний час. “Скіф” здатний вражати цілі на відстані від ста до п’яти тисяч метрів у денний час і на відстані від ста до трьох тисяч метрів – у нічний. Калібр ракети складає 130 міліметрів.

Раніше стало відомо, що міністерство оборони Азербайджану зацікавилося можливістю покупки українсько-білоруських зенітних ракетних комплексів малої дальності Т-38 “Стилет”. Ці комплекси створені на базі російського “Оса-АКМ”. В даний час переговори ведуться між азербайджанським військовим відомством і білоруською компанією “Тетраедр”.

Lenta.ru


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗРК «Оса-АКМ»