fbpx
Сьогодні стартує виробництво боєприпасів в Україні

Сьогодні стартує виробництво боєприпасів в Україні

Виробництво боєприпасів ДАХК «Артем» ОПК

Сьогодні відбудеться відкриття першої черги з виробництва боєприпасів на ДАХК «Артем» за участі керівництва держави, силових відомств, ДК “Укроборонпром” та підприємств оборонно-промислового комплексу.

Відео з цього заходу:

#НоваАрмія

Сьогодні важливий день – ми запускаємо нову виробничу дільницю із виготовлення артилерійських боєприпасів великих калібрів. За останні чотири роки артилерія – бог війни – забезпечила надійну оборону української землі.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 9. August 2018

Снаряди, що виготовляються на ДАХК “Артем”:

Артилерійські снаряди, що виготовляються ДАХК «Артем» : https://mil.in.ua/sohodni-startuye-vyrobnyctvo-boyeprypasiv-v-ukrayini/Фото прес-служби Президента України:

Gepostet von MIL.IN.UA am Donnerstag, 9. August 2018

Нагадаємо, що в Україні налагоджено виробництво уламкових гранат ВОГ-17, 152-мм снарядів до артилерійських систем “Гіацинт” та 60-мм мін.

Станом на сьогодні 152-мм артилерійські снаряди успішно пройшли декілька етапів випробувань та початок їх серійного виробництва очікуємо у найближчий час. Щодо решти позицій – то вони проходять випробування.

Також відомо, що ДАХК «Артем» освоїв випуск ракет до РСЗВ обладнання для яких підприємство придбало та встановило напередодні.

Окрім того вітчизняними підприємствами оборонно-промислового комплексу розпочато виробництво 40-мм уламкових гранат ПГОФ-40 для автоматичного гранатомету та 40-мм уламкових гранат ВОГ-25В для підствольних гранатометів, а також – реактивних вогнеметів РПВ-16

Виробництво боєприпасів ДАХК «Артем» ОПК