fbpx
США будують для ВМС: в Очакові готові перші об’єкти

США будують для ВМС: в Очакові готові перші об’єкти

Будівництво ВМС України ВМФ США Морський операційний центр в Очакові Україна-США Флот

В Очакові завершено черговий етап допомоги від американських партнерів у відбудові інфраструктури базування надводних сил Військово-Морських Сил ЗС України.

Про це повідомляє «АрміяInform»

Військові будівельники зі США вже звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, ведуть завершальні роботи на споруді для обслуговування катерів.

У планах американських військових також ремонт та підсилення пірса.

Як розповів представник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Брендон Хіл, проєкт реалізують за сприяння Міністерства оборони США, посольства та відділу оборонного співробітництва. Наразі американські військові проводять реконструкцію об’єктів, необхідних для повноцінного проведення навчань серії «Сі Бриз».

Заступник начальника штабу ВМС ЗС України з питань євроатлантичної інтеграції капітан 1 рангу Андрій Риженко наголосив на тому, що створену інфраструктуру будуть інтенсивно і постійно використовувати українські військові моряки під час повсякденної діяльності, а не лише впродовж навчань.

– Збудовано дуже якісно на рівні об’єктів, що розташовані на військово-морських базах США, – поділився своїми враженням після огляду об’єктів капітан 1 рангу Андрій Риженко.

Наступний проект після Очакова, який планують реалізувати американські військові інженери – це будівництво гуртожитків для військовослужбовців ВМС ЗС України в Миколаєві.

Стартувало будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові у липні 2017-го року. Роботи здійснюються силами військових будівельників флоту США, а також американська компанія KVG.

Військові будівельники тут знаходяться на ротаційній основі, так роботи розпочинав 133 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 133), згодом 11 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 11)

Компанія KVG здійснює організацію та супровід робіт, зокрема доставку будівельних матеріалів від українських виробників.

Будівництво ВМС України ВМФ США Морський операційний центр в Очакові Україна-США Флот