fbpx
США планують поставку до України великої партії автомобілей HMMWV, – Валерій Чалий

США планують поставку до України великої партії автомобілей HMMWV, – Валерій Чалий

HMMWV Співпраця США Україна

В ефірі програми “Ваша Свобода” посол України в США Валерій Чалий повідомив, що у Вашингтоні відбулась дискусія між експертами щодо надання Україні летального озброєння, щоправда він відмітив, що це формулювання підходить для зброї оборонного характеру – засобів комунікації та контрабарейних радарів,  протитанкового та проти мінного озброєння. Також Чалий нагадав, що рішення про надання приймає президент США Дональд Трамп, підтримка зі сторони військового відомства США у цьому питанні вже є.

Я думаю, що ми знайдемо найближчим часом включення у законодавчу базу Конгресу конкретизацію таких видів постачань

Також посол сказав, що Сполучені Штати планують поставку великої партії автомобілей HMMWV для нашої країни:

… хоча і ті ж самі автомобілі HMMWV,  які зараз я вже можу це сказати, планується поставка, велика поставка автомобілів, нових автомобілів, якісних. У тому числі і медичних, – сказав посол

Нагадаємо, що Україна отримала раніше 230 таких автомобілів, з яких 30 мали підвищений бронезахист. 28 броньованих HMMWV надійшло для 80 бригади ВДВ, ще 2 отримало управління “А” Служби Безпеки України.

Автомобіль  HMMWV –  повнопривідний військовий автомобіль, що випускається американською компанією AM General. З часу прийняття на озброєння збройними силами США у 1980-х, на базі Гамві створено різні модифікації: основний військовий автомобіль, легка вантажівка, автомобіль швидкої допомоги, мобільні РЛС та ЗРК, інженерні та броньовані машини тощо.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

HMMWV Співпраця США Україна