fbpx
США продовжить виробництво Javelin для України

США продовжить виробництво Javelin для України

Javelin Закупівля озброєння Міжнародна підтримка США

Пентагон уклав контракт на виробництво протитанкових ракетних комплексів Javelin для поставок за кордон, в тому числі і для України, про це йдеться на сайті Міністерства оборони США:

Вартість угоди складає понад $307,5 ​​мільйона. Комплекси планується поставити Україні, Австралії, Естонії, Литві, Тайваню і Туреччині.

Відповідно до контракту виробництво цієї партії комплексів має бути завершено до 31 серпня 2021 року. Виробництвом займатиметься консорціум Raytheon-Lockheed Martin Javelin.

Адміністрація президента Дональда Трампа схвалила продаж летальних озброєнь Україні в 2017 році, перша партія Javelin вже поставлена та випробувана в Україні

ПТРК Javelin – це протитанковий ракетний комплекс третього покоління відносять до класу систем “вистрелив та забув”, який з 1990 років знаходиться на озброєні армії США та низки інших країн. Він призначений для знищення бронетехніки та повітряних цілей на низькій висоті(гелікоптерів, БПЛА). На озброєнні Сил оборони Естонії цей комплекс знаходиться з 2015 року.

Javelin Закупівля озброєння Міжнародна підтримка США