fbpx
США пропонує РФ створити єдину ПРО?

США пропонує РФ створити єдину ПРО?

Іран Польща ППО та ПРО Росія США Чехія

США могли б створити спільну з Росією систему протиракетної оборони і відкласти розміщення елементів ПРО в Чехії та Польщі, вважає голова комітету у справах збройних сил сенату США Карл Левін.

Важливо почати серйозне обговорення з Росією щодо системи протиракетної оборони, яку ми могли б розгорнути спільно, оскільки ми стикаємося із загальною загрозою (з боку Ірану)”

Колишня адміністрація США планувала розмістити до 2013 року радар в Чехії, а також десять ракет-перехоплювачів у Польщі під приводом захисту від передбачуваної ракетної загрози з боку Ірану.

Думаю, потрібно почати переговори з Росією щодо протиракетної оборони і залишити питання об’єктів в Польщі та Чехії для вирішення на більш пізньому етапі

Продовжувати роботу з Польщею і Чехією про розміщення в цих країнах елементів американської системи ПРО в даний час недоцільно, оскільки Чехія не погодилася з цим кроком і зняла це питання з обговорення в парламенті, а також тому, що американська система ПРО ще не була випробувана.

Ми не повинні зараз вирішувати питання щодо майбутнього протиракетної оборони в Чехії та Польщі. Ми можемо, принаймні, почати переговори з Росією про спільну, загальну оборону перед лицем іранської загрози, яка, як вважають наші політики, може бути навіть більшою загрозою для Росії, ніж для Сполучених Штатів


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Іран Польща ППО та ПРО Росія США Чехія