fbpx
США та Франції розкритикували наміри Росії видавати свої паспорти в ОРДЛО

США та Франції розкритикували наміри Росії видавати свої паспорти в ОРДЛО

Донбас Окупант ООС російсько-терористичні війська Росія

Державний департамент США та посол Франції в Україні розкритикували наміри Росії видавати свої паспорти мешканцям тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Укрінформ та заяву посла Франції в Україні Ізабель Дюмон на офіційному каналі у Twitter.

Речника Державного департаменту США Моргана Ортагуса назвала указ Путіна “провокацією та замахом на суверенітет та територіальну цілісність України, що створює серйозні перешкоди для виконання Мінських домовленостей”.

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон написала, що рішення російської влади про видачу паспортів громадянам України на окупованих територіях Донбасу суперечить Мінським угодам.

«Ми засуджуємо рішення Росії про спрощення надання російського громадянства жителям Донецької і Луганської областей. Це рішення суперечить Мінським угодам і не сприяє зусиллям з урегулювання конфлікту», – зазначає Дюмон

Раніше МЗС України назвало юридично нікчемним указ президента Росії Путіна про спрощену видачу паспортів РФ українцям із ОРДЛО.

Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін затвердив указ, згідно з яким мешканці окупованих районів Донецької і Луганської областей мають право звернутися із заявами про прийняття у громадянство РФ за спрощеною процедурою.

Донбас Окупант ООС російсько-терористичні війська Росія