fbpx
США успішно випробували один з елементів протиракетної оборони

США успішно випробували один з елементів протиракетної оборони

THAAD

США провели успішне випробування одного з елементів своєї системи протиракетної оборони (ПРО).

 

 

Про це заявило Агентство з ПРО міністерства оборони США.

За його свідченням, на тихоокеанському полігоні тестувався зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) THAAD, передає ИТАР-ТАСС.

О 3:32 за часом Східного узбережжя США (10:32 за Києвом) з плавучої пускової платформи в Тихому океані на захід від Гавайських островів стартувала “унітарна мішень”, що була балістичною ракетою “малої дальності”.

“Приблизно через п’ять хвилин” по ній було випущено ракету-перехоплювач THAAD “з тихоокеанського ракетного полігону поблизу острова Кауаї”.

“Попередні дані свідчать про те, що поставлені в ході польотного випробування завдання виконано”, – зазначає Агентство з ПРО Пентагону.

Як уточнює агентство, розрахунок залученого до навчань комплексу заздалегідь про час пуску мішені не інформував. Самостійно “виявивши і супроводжуючи навчальну ціль”, система THAAD провела пуск перехоплювача.

Мішень було вражено “в межах атмосфери – на найнижчій на сьогоднішній день висоті” з усіх випадків проведених у США випробувань THAAD, додає Агентство з ПРО.

Згідно з викладеною ним інформацією, нинішнє випробування THAAD стало сьомим за рахунком. Всі вони відбулися успішно, стверджує американське військове відомство.

У випробуваннях брали участь військовослужбовці 6-ої зенітної артилерійської бригади армії США.

Комплекс протиракетної оборони THAAD наземного базування призначений для перехоплення балістичних ракет виключно малої дальності. Проте його тактико-технічні характеристики дозволяють йому перехоплювати цілі на більших висотах, ніж Patriot – основна на сьогоднішній день ракета сил протиповітряної оборони США. Головний підрядник, який розробляв THAAD – компанія Lockheed Martin Missiles & Space.

Як повідомлялося, 9 червня США провели нове польотне випробування двоступеневої ракети-перехоплювача наземного базування для використання в створюваній системі ПРО. За даними Пентагону, воно також відбулося успішно.

NEWSru.com

THAAD