fbpx
США виступають проти участі росіян у миротворчій місії на Донбасі

США виступають проти участі росіян у миротворчій місії на Донбасі

Деокупація Курт Волкер Україна-США

Cпецпредставник США з питань України Курт Волкер розповів в інтерв’ю виданню The Washington Post, що адміністрація США виступає за те, щоб у разі розміщення на Сході України миротворчої місії ООН  у її складі не було громадян Росії, повідомляє DW

Курт Волкер уточнив, що держсекретар США Рекс Тіллерсон 4 листопада обговорював цю ідею з Президентом України Петром Порошенком. Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.

Пропозиції Вашингтона налічують 29 пунктів. Росіяни відхилили 26 із них, розповів Волкер, проте він має намір продовжувати переговори. За словами спецпредставника Держдепартаменту США, план розгортання миротворчої місії на Донбасі  створює найкращі передумови для повернення до виконання домовленостей “Мінська-2”.

Ідея Вашингтона, за словами Волкера, полягає в формуванні “справжньої миротворчої місії ООН”, яка матиме свободу пересування по всьому Донбасу та доступ до українсько-російського кордону.

Деокупація Курт Волкер Україна-США