fbpx
США збудують новий пірс для бази ВМС в Очакові

США збудують новий пірс для бази ВМС в Очакові

Будівництво ВМС України ВМФ США Морський операційний центр в Очакові Співпраця Україна-США Флот

Військові будівельники зі США здійснять демонтаж старого пірсу та будівництво нового на військово-морській базі ВМС ЗС України в Очакові

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Один з існуючих пірсів на базі буде відремонтовано та укріплено командою дайверів зі Сполучених Штатів.

Спочатку команда дайверів зі США складе карту морського дна, аби переконатися, що великі кораблі зможуть швартуватися там.

Після будівництва та реконструкції інфраструктура буде активно використовуватися українськими військовими моряками для повсякденної діяльності флоту.

Також це дасть змогу у майбутньому НАТО та американським військовим кораблям використовувати базу, та відповідно діяти поблизу від контрольованого Росією Криму в рамках спільних з Україною навчань та військових операцій у Чорному морі.

На території Військово-морської бази ВМС ЗС України в Очакові військові будівельники зі США вже завершили один з етапів технічної допомоги українському флоту – звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, ведуть завершальні роботи на споруді для обслуговування катерів.

Стартувало будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові у липні 2017-го року. Роботи здійснюються силами військових будівельників флоту США, а також американська компанія KVG.

Військові будівельники тут знаходяться на ротаційній основі, так роботи розпочинав 133 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 133), згодом 11 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 11).

Компанія KVG здійснює організацію та супровід робіт, зокрема доставку будівельних матеріалів від українських виробників.

Окрім Очакова на черзі вже будівництво гуртожитку для військових моряків у Миколаєві, що також буде збудовано американською стороною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Будівництво ВМС України ВМФ США Морський операційний центр в Очакові Співпраця Україна-США Флот