fbpx
Стало відомо про терміни завершення будівництва Морського операційного центру в Очакові

Стало відомо про терміни завершення будівництва Морського операційного центру в Очакові

Будівництво ВМС України Морський операційний центр в Очакові Україна-США Флот

25 липня 2017 року в Очакові партнерами із Сполучених Штатів Америки розпочато будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові.

Як повідомляє UNN, будівництво оперативного центру Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові інженерними підрозділами США планується завершити до кінця 2018 року.

“Інженерні роботи щодо будівництва оперативного центру для ВМС ЗС України, за участю фахівців ЗС США, в м. Очаків, Миколаївської області ще тривають. Планується завершення будівельних робіт до кінця 2018 року”, – повідомили УНН в командуванні ВМС.

Морський операційний центр, керує морським, повітряним та береговим компонентами, а також Силами спеціальних операцій. На нього покладено розробку плану проведення тієї чи іншої операції, приймання рішення, віддавання наказів, здійснювання управління силами, логістикою і таке інше.

Схожий центр функціонував під час міжнародних навчань “Сі Бриз 2017”, що проводились в дусі програми “Партнерство заради миру”, тоді ж подібний центр перевіряли на практиці застосування у наших Військово-морських силах. До його структури входили декілька секцій та він відповідав настанові «Про морський операційний штаб», розробленій фахівцями Військово-Морських Сил США.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Будівництво ВМС України Морський операційний центр в Очакові Україна-США Флот