fbpx
Стан будівництва казарми поліпшеного типу для ВМС ЗС України в Одесі

Стан будівництва казарми поліпшеного типу для ВМС ЗС України в Одесі

Будівництво Західна військово-морська база

Наразі триває реконструкція колишнього лабораторного корпусу в казарму поліпшеного типу у Газовому провулку в Одесі неподалік від Західної військово-морської бази, яка була розпочата у лютому минулого року, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

За планами вже до кінця цього року близько 350 військовослужбовців служби за контрактом плавскладу Військово-Морських Сил ЗС України.

Будівлю колишнього лабораторного комплексу Українського науково-дослідного інституту морського флоту Міністерства інфраструктури України прийняли до сфери управління Міністерства оборони України у 2016 році.

Тоді ж спільно з Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України було розроблено проект реконструкції споруди під гуртожиток покращеного типу, яким передбачено спорудження блок-секцій для проживання шести військовослужбовців у двох кімнатах.

У цих блок-секціях будуть обладнані санітарні вузли та спальні приміщення. На кожному поверсі будуть облаштовані кухні, пральні і сушильні кімнати, інші приміщення для забезпечення побутових потреб мешканців.

За рік було виконано значний обсяг робіт:

  • підсилено несучі конструкції
  • переобладнано під житлове призначення внутрішні приміщення
  • облаштовано двоскатну покрівлю з металочерепиці
  • практично завершено оновлення фасаду
  • завершується встановлення сучасних ліфтів

Споруда реконструюється з урахуванням вимог енергозбереження – утеплюються фасади, встановлюються сучасні електроощадні системи освітлення.

Прогнозований час введення в експлуатацію гуртожитку – листопад 2018 року.

Будівництво Західна військово-морська база