fbpx
Стартувала підготовка 95-ї бригади інструкторами JMTG-U

Стартувала підготовка 95-ї бригади інструкторами JMTG-U

95 бригада ДШВ JMTG-U Міжнародний центр миротворчості та безпеки навчання Співпраця

В Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася церемонія відкриття навчання для 95-ої окремої десантно-штурмової бригади за підтримки іноземних колег з Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U)

Про це повідомляє Joint Multinational Training Group-Ukraine

Їх ротація на території НЦПП буде продовжуватися 45 днів та допоможе військовослужбовцям відточити свої бойові навички.

Партнери України зі Збройних Сил США, Канади, Польщі, Литви, Великої Британії та Данії будуть допомагати 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді в отриманні досвіду та вдосконаленні професійних навичок.

«Вірю, що отриманні навички стануть потужним імпульсом у зростанні бойової підготовки бригади», – сказав начальник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного лейтенант-генерал Павло Ткачук.

Українські ротаційні підрозділи будуть продовжувати тренування на території JMTG-U для досягнення взаємосумісності за стандартами НАТО.

Такий курс вже пройшла 72-а механізована бригада ім. Чорних Запорожців та стала першою бригадою у Збройних Силах України, яка здійснила підготовку JMTG-U на бригадному рівні. До цього підготовка іноземними інструкторами здійснювалась на рівні до батальйону.

Підготовку з боку США здійснюють 130 військових 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітрянодесантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, що прибули до України на початку травня 2019-го року і тому цей курс можна назвати обміном досвіду між десантниками України та США.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


95 бригада ДШВ JMTG-U Міжнародний центр миротворчості та безпеки навчання Співпраця