fbpx
Стартували змагання в честь Євгенія Тельнова

Стартували змагання в честь Євгенія Тельнова

НГУ

31 липня в Міжнародному центрі підготовки підрозділів, що на Київщині (с.Старе) розпочалися змагання на кращий гранатометний розрахунок РПГ-7В та РПГ-1 в честь пам’яті Героя України солдата Євгенія Тельнова.

Повідомляє прес-служба НГУ

Щороку воїни-гранатометники оперативно-територіальних об’єднань та військових частин центрального підпорядкування на військовому стрільбищі навчального центру угруповуються, як зазначає начальник управління бойової та спеціальної піготовки НГУ генерал-майор Олег Гарчу: «Для відпрацювання гранатометної майстерності в Національній гвардії України. Наші воїни гвардійці воюють на сході, приймаючи участь в ООС, але ми й змагаємось, щоб вдосконалити свій бойовий досвід, вміння та навички, таким чином згадуючи і приклоняючись до слави солдата Тельнова».

Кращий гранатометний розрахунок Національної гвардії України буде визначено через три дні.

Довідка про загиблого гвардійця Євгена Тельнова:

Із початком російської агресії 10 червня 2014 року солдат Євгеній Тельнов уклав контракт про проходження служби у військовому резерві Національної гвардії, де був зарахований до батальйону спецпризначення “Донбас”. Євгеній Тельнов брав участь у бойових діях з визволення Артемівська, Попасної та Іловайська. Під час виходу українських військ з останнього, коли в районі села Червоносільське колона батальйону потрапила під жорстокий обстріл, чоловік знищив два ворожі танки та дві бойові машини десанту БМД-2.

15 лютого поблизу села Широкине Новоазовського району Донецької області, колона одного з підрозділів батальйону “Донбас” потрапила у ворожу засідку, тоді ж солдат Тельнов врятував тяжко пораненого однополчанина із позивним “Авер”, витягнувши його з-під обстрілу, в наслідок поранень того ж дня під час бою Тельнов загинув смертю героя, знищивши кілька бойовиків на блокпосту.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу солдата Тельнова Євгенія Львовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та присвоєно звання Героя України (посмертно).

З 2016 року в підрозділах Нацгвардії запровадили змагання на кращий гранатометний розрахунок на честь загиблого Євгенія Тельнова.

НГУ