fbpx
Суд Києва зупинив реформу харчування в ЗСУ

Суд Києва зупинив реформу харчування в ЗСУ

ЗСУ Реформа Суд Харчування

Суддя окружного адміністративного суду міста Києва (ОСАК) Мазур зупинила дію наказу Міністерства оборони щодо переходу військових частин на харчування за новою системою у 2019 році.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Таке рішення вона ухвалила через подачу заяви за адміністративним позовом громадянки України, дані якої не розголошуються.

На думку заявника, наказ Міноборони «Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних Сил України на систему продовольчого забезпечення із застосування каталогу продуктів харчування у 2019 році» №90 від 03.04.2019 за своєю правовою природою є регуляторним актом, що був прийнятий із порушення процедури визначеної законодавством.

Разом із позовною заявою, позивач подала заяву про забезпечення адміністративного позову, шляхом зупинення дії наказу до набрання рішенням законної сили.

Суддя ОАСК Альона Мазур клопотання фізичної особи-підприємця про забезпечення адміністративного позову задовольнила та зупинила дію зазначеного наказу до завершення розгляду справи по суті та набрання чинності відповідним рішенням, мотивуючи тим, що дія наказу може призвести до реального порушення прав та свобод заявника.

…суд на підставі вищевикладеного приходить до висновку, що невжиття заходів забезпечення позову, у спосіб, вказаний у заяві може призвести до реального порушення прав та свобод заявника. Крім того, в даному випадку застосування заходів забезпечення адміністративного позову спрямоване виключно на збереження існуючого становища до розгляду справи по суті.

Текст ухвали ОАСК №640/12605/19 від 16.07.2019 року про забезпечення адміністративного позову фізичної особи-підприємця до Міністерства оборони про визнання протиправним наказу №90:

Минулого року було переведено 50 військових частин Збройних Сил України, що разом з з 22 частинами переведеними у 2017-у році складає 50% особового складу Збройних Сил України. По військових частинах це включає:

• всі Навчальні центри Збройних Сил України
• всі військові частини Десантно-штурмових військ ЗС України
• більшість частин Сухопутних військ ЗС України

Окрім переходу на нову систему харчування також йде оновлення обладнання обладнань, що триватиме до 2022 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗСУ Реформа Суд Харчування