Сухопутний компонент оборони Азову відпрацював комплекс навчань

Сухопутний компонент оборони Азову відпрацював комплекс навчань

Азовське море Військові навчання ДПСУ ЗСУ Російська агресія

На узбережжі Азовського моря було проведено декілька комплексних навчань по відбиттю та стримуванню агресії з моря.

Так у ході спільних навчань між Державною прикордонною службою та Збройними Силами України екіпажі бронеавтомобілів Держприкордонслужби та танкові підрозділи ЗСУ вдосконалили питання взаємодії під час виконання завдань щодо оборони узбережжя та знищення надводних цілей і морського десанту противника.

Під час навчальної стрільби снайперські групи закріпили навички дій в різних умовах обстановки,  кулеметники підвищили точність стрільби в русі та із укріплень, а водії броньованих HMMWV удосконалили майстерність керування під час руху в колонні, розгортанні в бойовий порядок та виконання оборонних маневрів на узбережжі.

Спільні навчання з відбиття можливої агресії з моря з підтриманням належної взаємодії між підрозділами Об’єднаних сил триватимуть й надалі.

Також на узбережжі Азовського моря відбулись змагання на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних Сил України.

Головним підсумком таких змагань є повна готовність артилерійських підрозділів до виконання завдань за призначенням. Особовий склад на практиці доводить до автоматизму навички в розгортанні вогневих позицій, завданні прицільного артудару по заданих цілях, швидкому відході в зазначені райони.

Днями артилерійські підрозділи Об’єднаних сил завершили етап змагань на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ ЗС України

Учасники змагання виборювали першість у чотирьох номінаціях: тактична – оцінювалась злагодженість дій батареї, спеціальна – оцінювались уміння та практичні навички особового складу зі спеціальної та технічної підготовки, професійна – оцінювались практичні навички офіцерів у виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, теоретичних знань і практичних навичок з правил стрільби та управління вогнем та курсу підготовки артилерійських підрозділів, спортивна – оцінювались навички та вміння особового складу витримувати фізичні навантаження та протистояти стомленню в процесі військово-професійної діяльності. Все це відбувалося на фоні тактичної обстановки, яка передбачала ведення протидесантної оборони на морському узбережжі.Головним підсумком таких змагань є повна готовність артилерійських підрозділів до виконання завдань за призначенням. Особовий склад на практиці доводить до автоматизму навички в розгортанні вогневих позицій, завданні прицільного артудару по заданих цілях, швидкому відході в зазначені райони.Найкращі артилерійські підрозділи та військовослужбовці від Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва отримали почесні відзнаки, грамоти та цінні подарунки.Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Wednesday, 26 September 2018

За матеріалами прес-служб Операції об’єднаних сил та Міністерства внутрішніх справ

Азовське море Військові навчання ДПСУ ЗСУ Російська агресія