fbpx
Сирія. Ситуація поблизу Ракки станом на 22 червня

Сирія. Ситуація поблизу Ракки станом на 22 червня

«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Близький Схід Світ Сирія

Сирійська Демократична Армія продовжує бої проти ісламістів з “ІДІЛ” довкола та у самому місті Ракка. Бійцям СДА вдалось закріпитись у східних, де вони контролюють район Аль-Машалаб, та західних околицях міста.

 

На заході міста бої точаться в районі аль-Берід, де просування СДА ускладнюється чисельними земляними насипами, які поробили бойовики “Ісламської Держави” аби ускладнити рух наступаючих сил антиіділівської коаліції.

[huge_it_gallery id=”34″]

На відміну від повільного просування у самому місті, південніше від Ракки на правому березі Євфрату, Сирійська Демократична Армія продовжує розширювати зайнятий плацдарм. Так вона вже майже взяла у кільце все місто.

Пропагандиські канали “Ісламської Держави” виклали зображення, що демонструють знищення автомобіля СДА на південь від Ракки

[huge_it_gallery id=”35″]

Також почали з’являтись і матеріали демонструючи жорстокість до полонених та загиблих бійців СДА з боку бойовиків ІДІЛ, що потрапили до полону чи були вбиті під час операції за Ракку.

Між тим США продовжують постачання техніки для потреб Сирійської Демократичної Армії, з доступних наразі матеріалів – це військові вантажівки та інженерна техніка:

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Близький Схід Світ Сирія