Сирія. Ситуація поблизу Ракки станом на 22 червня

Сирія. Ситуація поблизу Ракки станом на 22 червня

Близький Схід ІДІЛ Ісламська Держава Міжнародні новини Ракка СДА Сирія

Сирійська Демократична Армія продовжує бої проти ісламістів з “ІДІЛ” довкола та у самому місті Ракка. Бійцям СДА вдалось закріпитись у східних, де вони контролюють район Аль-Машалаб, та західних околицях міста.

 

На заході міста бої точаться в районі аль-Берід, де просування СДА ускладнюється чисельними земляними насипами, які поробили бойовики “Ісламської Держави” аби ускладнити рух наступаючих сил антиіділівської коаліції.

[huge_it_gallery id=”34″]

На відміну від повільного просування у самому місті, південніше від Ракки на правому березі Євфрату, Сирійська Демократична Армія продовжує розширювати зайнятий плацдарм. Так вона вже майже взяла у кільце все місто.

Пропагандиські канали “Ісламської Держави” виклали зображення, що демонструють знищення автомобіля СДА на південь від Ракки

[huge_it_gallery id=”35″]

Також почали з’являтись і матеріали демонструючи жорстокість до полонених та загиблих бійців СДА з боку бойовиків ІДІЛ, що потрапили до полону чи були вбиті під час операції за Ракку.

Між тим США продовжують постачання техніки для потреб Сирійської Демократичної Армії, з доступних наразі матеріалів – це військові вантажівки та інженерна техніка:

Техніка яку передають США Сирійській Демократичній АрміїНагадаємо, що найбільшим противником поставки будь якого озбро…

Опубліковано mil.in.ua 21 червня 2017 р.

 

Близький Схід ІДІЛ Ісламська Держава Міжнародні новини Ракка СДА Сирія