Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 12 квітня 2017 року

Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 12 квітня 2017 року

Донбас
За минулу добу 12 квітня 2017 року в зоні проведення військової операції на Донбасі відбулось 61 бойових зіткнення з російсько-терористичними військами. За минулу один військовослужбовець Збройних Сил України загинув, ще двоє отримали поранення.
 
ОТУ “Маріуполь” – вогнем мінометів калібру 120мм та 82мм, БМП, гранатометів різних систем та кулеметів великих калібрів ворог накривав позиції поблизу населеного пункту Водяне. З мінометів калібру 82мм, гранатометів та великокаліберних кулеметів гатив по наших воїнах під Мар`їнкою. Захисників Широкиного російсько-терористичні підрозділи обстрілювали з озброєння БМП та стрілецької зброї. По морпіхах, які тримають оборону під Гнутовим ворог відкривав вогонь зі 120-міліметрових мінометів, протитанкових гранатометів та кулеметів, а оборонців Гранітного, Талаківки, Павлополя та Гнутового активно обстрілював з кулеметів великих калібрів та стрілецької зброї. Оборонців Водяного обстрілювали ворожі снайпери.
 
ОТУ “Донецьк” – основними об’єктами вогневих зусиль противника були наші опорні пункти поблизу Авдіївки та шахти «Бутівка». Так, захисників шахти «Бутівка» ворог накривав вогнем мінометів калібру 120мм та 82мм, а по оборонцях Авдіївки гатив з 82-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів великих калібрів та протитанкових ракетних комплексів. Озброєння БМП російські найманці застосовували проти захисників Опитного, а оборонців Кам’янки та Зайцевого обстрілювали з протитанкових гранатометів та кулеметів великих калібрів. По позиціях поблизу населених пунктів Піски та Луганське противник бив з кулеметів великих калібрів. У районах Авдіївки та Троїцького діяли ворожі снайпери.
 
ОТУ “Луганськ” – з мінометів калібру 82мм, гранатометів та кулеметів великих калібрів противник бив по позиціях поруч Новоолександрівки. З озброєння БМП обстрілював захисників Кримського, а з гранатометів різних калібрів гатив по позиціях у районі Катеринівки. Гранатомети та великокаліберні кулемети ворог застосував по опорних пунктах в районі Новозванівки.
 
Загалом лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 35,4 тисяч осіб та 5,2 тисяч транспортних засобів:
 
«Майорське» – 8435 осіб та 1140 транспортних засобів;
«Мар’їнка» – 8290 осіб та 1440 транспортних засобів;
«Новотроїцьке» – 7115 осіб та 1600 транспортних засобів;
«Гнутове» – 4235 осіб та 1000 транспортних засобів;
«Станиця Луганська» – 7275 осіб.

Донбас