fbpx
Тайвань купує американські бойові машини AAV-P7

Тайвань купує американські бойові машини AAV-P7

BAE Systems Закупівля озброєння Світ Тайвань

Відповідно до повідомлення Jane`s 360 компанія BAE System поставить 36 бойових машин AAV7A1 для Тайваню на суму у 83,6 млн доларів США.

Відповідно до контракту BAE System надасть “необхідну матеріально-технічну допомогу для будівництва, інтеграції, випробування та доставки” 36 AAV7A1 Assault Amphibious Vehicles. Окрім самих бойових машин передбачаються поставки допоміжного обладнання, запчастин, підготовки персоналу, логістика та інше технічна підтримка.

Очікується, що  що виконання контракту буде завершено до липня 2020 року. Також за інформацією джерела AAV7A1 надійдуть до корпусу морської піхоти  Республіки Китай. У 2003 році, Тайвань вже підписував контракт на 54 бувших у використанні бойових машин AAV7A1.

AAV-P7 (англ. Assault Amphibious Vehicle) — плавучий бронетранспортер Корпусу морської піхоти США.  Використовується для десантування штурмових батальйонів з універсальних десантних кораблів класу Tarawa, Wasp, San-Antonio і їхньої бойової підтримки. Здатен перевозити до 25 морських піхотинців з озброєнням. Їх повинні були замінити транспортери нового покоління EFV.

BAE Systems Закупівля озброєння Світ Тайвань