Тривають змагання на звання кращого взводу України

Тривають змагання на звання кращого взводу України

Strong Europe Tank Challenge ЗСУ НГУ Т-64 Т-80

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗС України у смт. Гончарівське, що на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод України, що наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

 

У цих змаганнях беруть участь танкісти:

 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького,
24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила
57-ї окремої мотопіхотної бригади
17-ї окремої танкової Криворізької бригади
25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади
95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади
36-ї окремої бригади морської піхоти
Національної Гвардії України

Структура та зміст цьогорічних конкурсних змагань максимально наближені до тих, які були на ІІІ Міжнародних змаганнях НАТО «Сильна Європа — 2018» (Strong Europe Tank Challenge 2018).

Програма змагань передбачає водіння «залізних ведмедів», виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, танкову карусель та розвідку цілей. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу з штатної зброї, а саме пістолета ПМ.

У перші дні конкурсу учасники змагалися у стрільбі з пістолета ПМ та подоланні смуги перешкод, під час якої учасники у складі взводів демонстрували вміння переносити тривалі фізичні навантаження на швидкість.

В третій день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель» (під час якої відбувається постійна зміна положення танку на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь). Найкраще це вдалося представникам 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Проте наступного дня картина змінилася радикально. За результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17-ї окремої танкової бригади та 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України.

Представники 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-Штурмових військ ЗС України, що були лідерами змагань змістились на четверту позицію.

Команда Національної гвардії України посіла 2-ге місце у снайперській стрільбі з основної гармати, а також у естафеті, де команди змагались на швидкість із навантаженням. Почесне третє гвардійці посіли у таких видах як танкова карусель, розвідка цілей, взаємодія із підрозділами та евакуація пораненого.

У Гончарівському проходять змагання танкістів

🔹🔸UA: ЧЕРНІГІВ /// У Гончарівському проходять змагання танкістів🔹🔸✍Кращий танковий взвод Збройних Сил визначають у Гончарівському. У конкурсі до дня танкіста беруть участь бійці Сухопутних і Десантно-штурмових військ, Морської піхоти та Національної гвардії України. Із бойової стрільби почався 6-й день змагань на кращий танковий взвод Збройних Сил. Перед початком стрільб взвод проходить інструктаж. Навідники прицілюються за допомогою приладу, який називається бусоль. Після команда на чотирьох машинах виїжджає на стрільбище. Два танки ведуть вогонь по цілях, інші два – прикривають.Танковий взвод 95-ї окремої десантно-штурмової бригади повернувся з полігону. Його командир Володимир Онушко стрільбами задоволений. Танковий взвод Нацгвардії у змаганнях бере участь вперше. Заступник командира роти по роботі з особовим складом Владислав Кірсанов каже, готувалися три місяці. Переможців визначать у п’ятницю. Нагороджуватимуть у суботу, 8 вересня. Кращий танковий взвод представить Україну на міжнародному конкурсі у Німеччині.

Gepostet von Сухопутні війська ЗС України am Mittwoch, 5. September 2018

 

Далі на учасників очікує проведення бойової стрільби взводів.

За матеріалами прес-служб Сухопутних військ ЗС України та Національної Гвардії України

Strong Europe Tank Challenge ЗСУ НГУ Т-64 Т-80