fbpx
Турчинов анонсував військові навчання на Азові

Турчинов анонсував військові навчання на Азові

Азовське море ВМС України ДПСУ ЗСУ Морська охорона

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов під час спільної прес-конференції з секретарем бюро національної безпеки Польщі Павелом Солохом анонсував проведення широкомасштабних військових навчань в Азовському морі.

Про це він розказав відповідаючи на запитання щодо планів РФ провести військові навчання в Азовському морі.

“Українські військові також планують провести серйозні навчання в Азовському морі”, – сказав Турчинов

Читайте також: Українська авіація провела навчання в Приазов’ї

У відповідь на агресію Росії, зазначив секретар РНБО, в Азовському морі відбувається нарощення сил, а також посилення берегової охорону.

“Ми готові відповідати на будь-які провокації з боку російської сторони”, – наголосив він.

Наприкінці вересня на узбережжі Азовського моря було проведено декілька комплексних навчань по відбиттю та стримуванню агресії з моря. Тоді залучались танкові та артилерійські підрозділи Збройних Сил України, а також підрозділи Державної прикордонної служби України.

Раніше сюди автотранспортом були доставлені два малих броньованих артилерійських катери ВМС ЗС України, що були спущені на воду та брали участь у супроводі кораблів «Донбас» та «Корець» під час руху по Азовському морі.

Читайте також: Тривають навчання Морської піхоти на азовському узбережжі

Окрім новоприбулих чотирьох плавзасобів Військово-морських Сил ЗС України на Азовському морі також базується загін Морської охорони Державної прикордонної служби України. Які сили він має зараз на озброєнні можна дізнатись у матеріалі.

Азовське море ВМС України ДПСУ ЗСУ Морська охорона